Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. >>> detaylar <<<

Kamp Malzemeleri

Kamp Malzemeleri


Göster:
Sırala:
Kamp Fener Kancası - İki Yönlü Yeni

Kamp Fener Kancası - İki Yönlü

Kamp Fener Kancası - İki yönlü Çadır fener kancası, çok amaçlı kamp fener kancası, iki yönlü lamba kancası, S-şekilli çok fonksiyonlu çadır kancası veya kamp kancası olarak de bilinmektedir.  Kamp, karavan, çadır gibi açıkhava aktivitelerinde kullanılmak için tasarlanmıştır.  Paslanmaz çelikten üretilmiştir ve silikon kaplamaları vardır Fener, giysi, çanta veya havlunuzu ağaç dalına ya da çadır direğine kolayca asabilirsiniz Silikon kaplamasıyla asılan eşyanız yıpranmaz, kaymaz 10 Kg'ya kadar eşya taşıyabilir ..

62,25 TL Vergiler Hariç: 52,75 TL

Tencere Tava Tutucağı - Pratik Kulp Maşa

Tencere Tava Tutucağı - Pratik Kulp Maşa Sıcak mangal tava ve tencere tutucu Yüksek kaliteli, aşınmaya dayanıklı alüminyum malzemeden üretilmiştir. Çok işlevli, klipsli tutucusu, elinizi yakmadan sıcak malzemeleri ocaktan güvenli bir şekilde çıkarma sorununuzu çözer. Mutfak ve açık hava için pratik kullanım sağlar Kaymayı önleyici deseni, daha güçlü bir kavrayış sağlar. Malzeme: Alüminyum Ebat: 12,5 cm X 2,5 cm ..

49,80 TL Vergiler Hariç: 42,20 TL

Teleskopik Üç Ayaklı Izgara Yeni

Teleskopik Üç Ayaklı Izgara

Teleskopik Üç Ayaklı Izgara Üç ayaklı teleskopik piramit ızgara Sökülebilir, katlanabilir ve kolay takılabilir ayaklar ile istenilen yüksekliği ayarlayabilirsiniz Uzunluğu ayarlanabilir kilitlemeli zinciri bulunmaktadır Yüksek kaliteli metal malzemeye ve uzun ömürlü boya kaplamaya sahiptir      Taşıma çantası vardır Ayak Boyu: 140 cm    Yükseklik: 130 cm     Zincir Boyu: 90 cm Ağırlık: 2900 gr     ..

146,90 TL Vergiler Hariç: 124,49 TL

Siboplu Pürmüz Başlığı - Plastik Saplı

Siboplu Pürmüz Başlığı - Plastik Saplı  Plastik saplı ve siboplu pürmüz başlığı Plastik tutma sapı ile kullanım kolaylığı bulunmaktadır Paslanmaya dayanıklı krom-nikel kaplama gövdeye sahiptir Tüm markalara ait siboplu vidalı gaz kartuşları (tüp) ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Tüketim: 170 gr/saat (maximum güçle kullanıldığında) Ortalama güçle kullanıldığında; 230 gr Kartuşla yaklaşık 3 saat yanma süresi vardır Kullanımı kolaydır ve hassas alev ayarı sağlayan gaz musluğu bulunmaktadı..

70,96 TL Vergiler Hariç: 60,14 TL

Siboplu Blisterli Kartuş Ocak - Katlanabilir Kamp Ocak

Siboplu Blisterli Kartuş Ocak - Katlanabilir Kamp Ocak Tüm markalara ait siboplu vidalı gaz kartuşları (tüp) ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Tüketim : 315 gr/saat  (maximum güçle kullanıldığında) Ortalam güçle kullanıldığında, 230 gr Kartuşla 2-3 saat Yanma Süresi Ağırlık: 216 gr      Ebat: 185 X 185 X 85 mm Güç : 4 KW Katlanabilir ayakları bulunmaktadır Paslanmaya dayanıklı krom-nikel kaplı gövdeye sahiptir Her türlü dış ortamlarda ve doğa da rahatlıkla ..

80,92 TL Vergiler Hariç: 68,58 TL

Rüzgar Kesici (Rüzgarlık) - Küçük Boy - 6 Kanatlı - Taşıma Çantalı Yeni

Rüzgar Kesici (Rüzgarlık) - Küçük Boy - 6 Kanatlı - Taşıma Çantalı

Rüzgar Kesici (Rüzgarlık) - Küçük Boy - 6 Kanatlı - Taşıma Çantalı Kamp ocağı için rüzgarlık - 6 kanatlı küçük boy rüzgar kesici Galvaniz kaplamadır ve hafif malzemeden üretilmiştir. Özel taşıma çantası ile kolay taşınır ve yer kaplamaz. Katlanabilir ve kolayca şekillenir Kullanışlı yapısı ile rüzgarı keser 6 Kanatlıdır Tek Kanat Ebatı: 300 X 120 mm  ..

91,25 TL Vergiler Hariç: 77,33 TL

Rüzgar Kesici (Rüzgarlık) - Büyük Boy - 9 Kanatlı - Taşıma Çantalı

Rüzgar Kesici (Rüzgarlık) - Büyük Boy - 9 Kanatlı - Taşıma Çantalı Kamp ocağı için rüzgarlık - 9 kanatlı büyük boy rüzgar kesici Galvaniz kaplamadır ve hafif malzemeden üretilmiştir. Özel taşıma çantası ile kolay taşınır ve yer kaplamaz. Katlanabilir ve kolayca şekillenir Kullanışlı yapısı ile rüzgarı keser 9 Kanatlıdır Tek Kanat Ebatı:  550 X 160 mm  Tam Uzunluğu: 144 cm ..

182,50 TL Vergiler Hariç: 154,66 TL

Rüzgar Kesici (Rüzgarlık) - Büyük Boy - 6 Kanatlı - Taşıma Çantalı Yeni

Rüzgar Kesici (Rüzgarlık) - Büyük Boy - 6 Kanatlı - Taşıma Çantalı

Rüzgar Kesici (Rüzgarlık) - Büyük Boy - 6 Kanatlı - Taşıma Çantalı Kamp ocağı için rüzgarlık - 6 kanatlı büyük boy rüzgar kesici Galvaniz kaplamadır ve hafif malzemeden üretilmiştir. Özel taşıma çantası ile kolay taşınır ve yer kaplamaz. Katlanabilir ve kolayca şekillenir Kullanışlı yapısı ile rüzgarı keser 6 Kanatlıdır Tek Kanat Ebatı: 550 X 160 mm  ..

141,92 TL Vergiler Hariç: 120,27 TL

Portatif Ocak - Tekli - Plastik Çantalı

Portatif Ocak - Tekli - Plastik Çantalı Tekli portatif ocak, 220 gr tüp ile çalışır. Tüketim : 180 gr/saat Cihaz gücü : 2,3 Kw Bütan Propan Kullanım süresi : 2 - 3 saat Elektrostatik boyalı gövdeye sahiptir. Emaye Izgarası bulunmaktadır Plastik çantası vardır. ..

182,50 TL Vergiler Hariç: 154,66 TL

Paslanmaz Inox Ateş Kutusu - Çantalı

Paslanmaz Inox Ateş Kutusu - Çantalı Inox paslanmaz ateş kutusu Paslanmaz inox malzemeden üretilmiştir Katlanabilir olduğundan az yer kaplar Portatiftir, kolay taşınabilir, kolay kurulabilir Odun ateşi ile kullanılmalıdır Kamp esnasında çay demlemek ve yemek yapmak için idealdir Max taşıyabileceği yük: 10 KG   Ağırlık: 570 gr Açık Ebat: 15,5 X 15,5 X 18,5 cm   Kapalı Ebat: 15,5 X 18 X 5 cm Taşıma çantası bulunmaktadır ..

110,80 TL Vergiler Hariç: 93,90 TL

Katlanabilir Üçgen Izgara - Portatif Yeni

Katlanabilir Üçgen Izgara - Portatif

Katlanabilir Üçgen Izgara - Portatif Üçgen katlanır ızgara Ateşe dayanıklıdır ve özel boya kaplamalıdır Katlanabilir yapısı sayesinde yer kaplamadan kolayca taşınabilir Ergonomik tasarıma sahiptir Ebat: 36 X 36 X 36 cm                                 Yükseklik: 16 cm Ağırlık: 1290 gr ..

70,96 TL Vergiler Hariç: 60,14 TL

Katlanabilir Mangal

Katlanabilir Mangal Portatif, katlanabilir, kamp ve piknik mangalı Odun kömüründe ızgara hazırlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Ayaklıdır, katlanabilir, taşıma çantası ile kolayca taşınabilir. Az yer kaplar ve hafiftir. Kolayca temizlenebilir. Taşıma çantası bulunmaktadır Katlanmış Ebat: 36 X 20 X 5 cm kurulu Ebat: 33 X 33 X 22 cm Pişirme Yüzeyi : 30 X 30 cm  Ağırlık: 1,83 kg ..

304,25 TL Vergiler Hariç: 257,84 TL