Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. >>> detaylar <<<

Güvenlik Malzemeleri - Karavan

Güvenlik Malzemeleri - Karavan

Römork ve Karavanlarınızın güvenliği için kaplin kilitleri  ve tekerlek kilitleri en uygun fiyata cekicen.com da. Üniversal kaplin kilidi , topuza geçmeli kaplin kilidi ve daha fazla kaplin kilit çeşidini sayfamızda bulabilirsiniz.


Göster:
Sırala:

Kaplin Kilidi - Knott - Stabilizatörlü Kaplin İçin

Kaplin kilidi , Knott stabilizatörlü kapline özel. (Sadece Knott marka stabilizatörleri kilitlemede kullanılır) Karavanı çalınmaya karşı korumak için kaplininizi kilitlemeye yarar  (2 anahtar dahil) 2 yönlü kullanım:  1. Karavan park halinde kilitlendiğinde, çeki topuzu takılamaz  2. Aracınızın çeki topuzuna bağlıyken kullanıldığında, topuzdan ayrılamaz. Ürün Ağırlık : 0.15 Kg Marka : Knott ..

421,18 TL Vergiler Hariç: 356,93 TL

Spanzet 4lü set - Cırcırlı - S Kancalı - 5 m x 25 mm Stokta yok

Spanzet 4 lü set - Cırcırlı - S Kancalı - 5 m x 25 mm

Spanzet , cırcırlı yük gerdirme kayışı - S Kancalı 4 lü set 5 mt uzunluk , 25 mm genişlik Kapasite : 500 kg  Marka:BTP ..

312,94 TL Vergiler Hariç: 265,20 TL

Römork & Karavan Tekerlek Kilidi - Üniversal Çift Kollu Tip

Römork ve karavan tekerlekleri için üniversal yengeç tip kilit Takıldıktan sonra tekerlek dönüşü engellenir İki anahtar dahil İthal..

552,24 TL Vergiler Hariç: 468,00 TL

Römork & Karavan Tekerlek Kilidi - Üç Ayaklı Tip

Römork ve karavan tekerlekleri için üç kollu kilit Takıldıktan sonra tekerlek dönüşü engellenir İki anahtar dahil İthal..

644,28 TL Vergiler Hariç: 546,00 TL

Römork & Karavan Kaplin Kiliti - Kutu Tip - SPP

Römork ve karavan kaplinleri için yeni tasarım kutu tip kilit Kilitlendikten sonra kaplin açılıp kapanmaz, topuz takılamaz Yuvarlak kilit ve iki anahtar dahil İthal Marka:SPP..

404,98 TL Vergiler Hariç: 343,20 TL

Römork & Karavan Kaplin Kilidi - Standart Kutu Tip

Römork ve karavan kaplinleri için standart tasarım kutu tip kilit Kilitlendikten sonra kaplin açılıp kapanmaz, topuz takılamaz Yuvarlak kilit ve iki anahtar dahil İthal..

349,75 TL Vergiler Hariç: 296,40 TL

Römork & Karavan Kaplin Kilidi - Entegre Tip

Römork ve karavan kaplinleri için anahtarlı kilit ( 2 anahtarlı ) Kaplin kolunda entegre kilit yuvası olan kaplinlere uygundur Kilitlendikten sonra kaplin açılıp kapanmaz, topuz takılamaz İthal Marka:SPP..

135,30 TL Vergiler Hariç: 114,66 TL

Römork & Karavan Kaplin Kilidi - Üniversal Topuza Geçmeli Tip

Römork ve karavan kaplinleri için topuza geçmeli üniversal kilit Kilitlendikten sonra kaplin açılıp kapanmaz, topuz takılamaz İki anahtar dahil İthal..

368,16 TL Vergiler Hariç: 312,00 TL

Römork & Karavan Kaplin Kilidi - Topuz Tip

Römork ve karavan kaplinleri için topuz tip ( yumurta ) kilit Kilitlendikten sonra kaplin açılıp kapanmaz, topuz takılamaz İki anahtar dahil İthal..

331,34 TL Vergiler Hariç: 280,80 TL

Römork & Karavan Kaplin Kilidi - Burundan Geçmeli Tip

Römork ve karavan kaplinleri için burundan geçmeli üniversal kilit Kilitlendikten sonra kaplin açılıp kapanmaz, topuz takılamaz İki anahtar dahil İthal..

497,02 TL Vergiler Hariç: 421,20 TL