Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. >>> detaylar <<<

Gizlilik ve Güvenlik

Güvenli alışveriş, Cekicen.com’da. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. Rapid SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi Kartı Güvenliği 

Cekicen.com ,  kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcılarını kullanır. Cekicen.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.

  • SSL Güvenlik Sertifikası
  • Cekicen.com , SSL güvenlik sertifikası ile üst düzey güvenliğe sahip bir alışveriş sitesidir.
  • 3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik
  • Alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.
  • İnternetten yapılan alışverişlerde şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard için olanına ise "SecureCode" adı verilir.
  • Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir.
  • Cekicen.com adresinden yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure'la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Cekicen.com Alan adı ve " Cekicen " Markasının Tescili Çekicen Otomotiv Ticaret Limited Şirketi ‘ ne aittir.
Çekicen Otomotiv Ticaret Limited Şirketi